2015-2016

2014-2015

Wyniki konkursów przedmiotowych - rok 2013/2014
ROK 2013/2014 wyniki konkursów przedmiotowych uczniów Gimnazjum nr 2 w Krakowie - konkursy premiowane przy naborze do szkół średnich
Liczba uczniów w szkole-540
l. uczestników etapu szkolnegoDo etapu rejonowegoDo etapu wojewódzkiegoWynik końcowy
uczestnicy% do etapu rejonowegoLiczbaFinaliści-LiczbaLaureaci-Liczba
Fizyka3067%20127
J. francuski1090%982
J. niemiecki2100%2--
J. angielski4630%1451
Informatyka2352,20%1281
Matematyka6320,60%13124
Chemia2166,70%1494
Biologia1546,70%721
Geografia6743,30%2910-
Historia2634,60%951
J. polski326%211
WOS1631,30%532
Biblijny2445,80%11103
RAZEM37540%1476527
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 2 im. A. Mickiewicza           w Krakowie w roku szkolnym 2012/2013
przed imię i nazwisko ucznia kla nazwa konkursu zdobyte miejsce nauczyciel opiekun
miot sa
j Zuzanna Czyżewicz 3B „Kazimierz – miejsca na ziemi. Wieści z podwórek, ulic i zaułków” laureatka Jolanta Piróg
ę
z
y
k
p
o
l
s
k Paulina Godzińska 3B laureatka
i Małgorzata Waśko 3A Konkurs literacki „Kiedy wszystko zawiedzie, pozostaje nadzieja” laureatka
m Piotr Bahyrycz 1B Małopolski Konkurs Matematyczny finalista Maria Kapusta
a Jan Białas 3C laureat Marta Lichosik
t Hubert Bratek 2B laureat
e Piotr Ćwiklicki 3C finalista
m Stanisław Nowak 3C laureat
a Paweł Piekarz 2D laureat
t Mateusz Pyla 3C laureat
y Mateusz Szpyrka 3C finalista
k Krzysztof Zamarski 3C laureat
a Błażej Kowalski 3A finalista Maria Osiadły
Aleksandra Pawłyszcze 2C finalista Monika Mazurkiewicz
Błażej Rozwoda 2C laureat
Paweł Piekarz 2D Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów laureat Marta Lichosik
Jan Białas 3C laureat
Błażej Rozwoda 2C laureat Monika Mazurkiewicz
Aleksandra Cynk 1C laureat Urszula Kogut
f Jan Białas  3C Małopolski Konkurs Fizyczny laureat Andrzej Kleszcz
i Krzysztof Zamarski 3C laureat
z Katarzyna Konczewska 3A laureat
y Igor Cieślar  3E laureat
k Karolina Piekarz 3D finalista
a Filip Sowa 3C finalista
Anna Kudzia 2B finalista
Jędrzej Kula 2B finalista
Maja Mrozek 3D finalista
h Aleksandra Wiecheć 3F Małopolski Konkurs Historyczny finalista Dorota Włodaczyk
i Agnieszka Pająk 3A finalista
s Michał Zwonek 3F finalista
t Gabriela Bała 3E finalista Paweł Cząstka
o Michał Pieczyński 2C finalista
r Franciszek Pawłowski 2E finalista
i Piotr Owsiak 2A laureat
a Kacper Szymański 1E „Papież Słowianin” Ogólnopolski Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły -Jana Pawła II dla uczniów gimnazjów finalista
Katarzyna Bełzowska 1C Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989 finalista
Jakub Zemanek 3B finalista
Katarzyna Pilch 3E Przymusowi emigranci II wojny światowej. W 70. rocznicę tragicznej śmierci premiera RP i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego laureat
Magdalena Makowska 3E Konkurs Dramatyczne losy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej laureatka
Martyna Surówka 3E w latach 1943 – 1944 laureatka
Wiktoria Sagan 3E laureatka
Eva Badzińska 3E laureat
Szymon Kucharski 3E finalista
Błażej Rozwoda 2C VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lotnictwie „Na skrzydłach historii” Laureat (I miejsce w Krakowie)
Szymon Mruk 2C Laureaci: 2C, 2C (obydwaj I miejsce w Krakowie), 2F, 2F (obydwaj II miejsce w Krakowie) Laureat (I miejsce w Krakowie)
Piotr Szewczyk 2F Laureat (II miejsce w Krakowie)
Bartłomiej Czarnota 2F Laureat (II miejsce w Krakowie)
b Anna Torowska Małopolski Konkurs Biologiczny finalista
i
o
l
o
g
i
a Krzysztof Zamarski finalista
Daniel Berdowski 2C Małopolski Konkurs Geograficzny laureat Anna Manczyk
Zuzanna Czaplak 3C finalista
Anna Czesak 2A finalista
Damian Molicki 3C finalista
g Paulina Olivier 3E finalista
e Anna Soboń 2C finalista
o Zuzanna Świstuń finalista Iwona Hajduk-Podkówka
g Klasa I C IC Projekt z KLasą Wydawnictwa Nowa Era na najlepszy projekt edukacyjny laureat Anna Manczyk
r „Drogi i bezdroża poznawania świata przez mało znanych polskich przedwojennych podróżników
a Szymon Kucharski 3E IV Międzyszkolny Konkurs Geograficzno-Turystyczny pod hasłem „Małopolska na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO laureat
f (I m-ce)
i Wiktoria Sagan 3E laureat
a (II m-ce)
Urszula Filipowicz 2B Konkurs geologiczny – „Drapieżne oblicza Ziemi” – Finał Karpacki laureatka
(II miejsce)
Marta Macyk laureatka
(III miejsce)
Maja Stefańska 3E laureatka
(III miejsce)
Kacper Dziaduła „Wędrówki przez Chiny” – konkurs organizowany przez Instytut Konfucjusza w finalista
Magdalena Fiba Krakowie finalistka
Karol Gawroński 3C laureat (III miejsce)
Jadwiga Guła finalistka
c Daniel Berdowski Małopolski Konkurs Chemiczny finalista
h
e
m
i
a
Teresa Bogusz
Dominik Bieda finalista
Karolina Biedroń finalista
Maria Brzyska finalista
Piotr Ćwiklicki laureat
Barbara Surówka finalista
Alicja Szałapak finalista
Anna Torowska finalista
j. Karolina Biedroń 3 Małopolski Konkurs Języka Angielskiego finalista Dorota Ślęzak
a
n
g Andrzej Brückman 2 laureat
i Agnieszka Pająk 3 laureat
e Helena Lucas 3 laureat
l Urszula Filipowicz 2 finalista
s Bartłomiej Łagosz 2 finalista
k Krzysztof Zamarski 3 finalista
i Wojciech Maślakiewicz finalista Elżbieta Chruścicka
j. Wiktoria Skulik Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego finalista Beata Skwarło
n
i
e
m
i
e
c
k
i Jakub Kowalik finalista
j. Zofia Satała 2E Małopolski Konkurs Języka Francuskiego lauret Urszula Wadowska
f
r
a
n Anna Skawińska 3A laureat
c Barbara Wojtarowicz 1D finalista
u Anna Witkowska 3F finalista
s Angelika Konderak 3D finalista Tatiana Konderak
k Zofia Satała Konkurs Poezji Obcojęzycznej organizowany przez XX LO w Krakowie I miejsce Urszula Wadowska
i
Anna Skawińska Konkurs Jednego Wiersza organizowany przez XXVII LO w Krakowie I miejsce (nagroda specjalna – wyjazd do Francji)
   j. Wojciech Maślakiewicz 3c laureat Natalia Chmura – Biskup
   h
   i Kuratoryjny konkurs tematyczny. Hiszpania – kraj, ludzie i ich zwyczaje
   s
   z
   p Karolina Biedroń 3A laureatka
   a Piotr Ćwięka 3A finalista
   ń Zuzanna Kafel 2E finalistka
   s
   k
   i Barbara Kurzyńska 3A finalistka
Szymon Kucharski 3E finalista
Weronika Płonka 3F finalistka
i Piotr Ćwięka 3A Małopolski Konkurs Informatyczny Finalista Grażyna Kusak
n
f
o
r
m
a
t
y
k Piotr Ćwiklicki 3C Finalista
a Michał Zwonek 3F laureat
r Anna Pluta 2E finalista Monika Lewicka
e Tadeusz Solewski 2C finalista
l Piotr Kutyba 3D finalista
i Anna Czesak 2A finalista
g Jan Chmieliński 2C Małopolski Konkurs Biblijny finalista
i Małgorzata Skibińska 1D finalista
a Szymon Groblicki 3B finalista
W Szymon Groblicki 3B Małopolski Konkurs „Wiedza o społeczeństwie” finalista Ewa Mauer
O Wiktoria Grotkowska 3B finalista
S Mikołaj Ostrzołek 3D laureat
   s Grzegorz Kasparek 3D Małopolska Olimpiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym 50m stylem motylkowym   chłopców I miejsce
   p
   o
   r
   t
Ignacy Książek Małopolska Olimpiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym 50m stylem klasycznym chłopców ( II miejsce
Igor Cieślar, Krakowska Olimpiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym 10×50 m stylem dowolnym chłopców I miejsce
Szymon Piróg,
Kacper Radwan,
Antoni Wójcik, Bohdan Tomczykiewicz ,
Ignacy Książek,
Jan Białas,
Grzegorz Kasparek,
Błażej Dubiel, Nauczyciele WF
Adrian Stovrag,
Jakub Kaczmara
Igor Cieślar, Małopolska OlimpiadaMłodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym 8x50m stylem dowolnym chłopców IV miejsce
Szymon Piróg,
Kacper Radwan,
Antoni Wójcik, Bohdan Tomczykiewicz ,
Ignacy Książek,
Jan Białas,
Grzegorz Kasparek,
Błażej Dubiel,
Adrian Stovrag,
Jakub Kaczmara
Sebastian Stach Krakowska Olimpiada Młodzieży-Tenis stołowy indywidualny chłopców III miejsce
Patrycja Łukasik, Krakowska Olimpiada Młodzieży-Koszykówka Dziewcząt III miejsce
Justyna Głowacka,
Aleksandra Owca,
Anna Tuz,
Joanna Rakoczy,
Aleksandra Kądziołka,
Magdalena Pastuszak,
Aleksandra
Wiecheć, Helena Lucas,
Dominika Kordyjowska
Katarzyna Pilch, Krakowska Olimpiada Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych–dziewcząt II miejsce
Joanna Rakoczy,
Aleksandra Pawłyszcze,
Agata Sobieraj,
Paulina Heryan,
Gabriela Kucińska,
Maria Polak,
Agnieszka Florkowska,
Barbara Wojtarowicz,
Regina Szatkowska
Magdalena Morytko, Krakowska Olimpiada Młodzieży w drużynowej Lidze LA – dziewcząt III miejsce
Maria Szamburska,
Magdalena Pasterczyk,
Maria Polak,
Magdalena Kawecka,
Gabriela Kucińska,
Agnieszka Florkowska,
Katarzyna Pilch,
Joanna Rakoczy,
Magdalena Leszczyńska,
Aleksandra Kądziołka,
Sylwia Sosin
Joanna Rakoczy, Krakowska Olimpiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym 10×50 m stylem dowolnym dziewcząt IV miejsce
Dominika Warot
Barbara Kurzyńska,
Dominika Chechelska,
Dominika Kinczkowska,
Kaja
Kinczkowska, Agata Sobieraj,
Jadwiga Szkatuła
Igor Cieślar Małopolska Olimpiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym 50m stylem klasycznym chłopców V miejsce
   b Izabela Radomska, 2D Mistrzostwa Polski Młodzików II miejsce Agata Kowal
   r Barbara Superson Turniej Teamów
   y Joanna Dańda 3D Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych finalistka
   d 6 miejsce
   ż Alicja Mosiałek, Maja finalistka 7 miejsce
Mrozek
Magdalena Pasternak, Karolina Piekarz finalistka 8 miejsce
Aleksandra Pacura, Katarzyna Słabuszewska finalistka
Piotr Gil, Mikołaj finalista
Ostrzołek
Aleksandra Pacura, Katarzyna Słabuszewska Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej V miejsce
Turniej Par Dziewcząt
Magdalena Pasternak, Karolina Piekarz, Gabriel Chrabąszcz, Piotr 2D 3D II Małopolska Liga Młodzieżowa I miejsce
Gil, Jędrzej
Hodor, Mikołaj Ostrzołek
Izabela Radomska, Barbara Superson, Kajetan Leśniak, Paweł II Małopolska Liga Młodzieżowa II miejsce
Piekarz, Jan Paczkowski, Antoni Wójcik
Todor Gabriela Zajas Antonina Bossowski Jakub III Małopolska Liga Młodzieżowa I miejsce
Gawin Paweł
Dańda Joanna Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Krakowa I miejsce
Hodor Jędrzej
Pacura Aleksandra II miejsce
Słabuszewska Katarzyna
Pasternak Magdalena III miejsce
Karolina Piekarz
Izabela Radomska, Barbara IV miejsce
Superson
Angelika, Konderak V miejsce
Maja Mrozek
   E Anna Czesak 2A Konkurs wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym I miejsce Anna Manczyk
   D
   B Urszula Filipowicz 2B II miejsce
Paweł Ciszewski 2B finalista